Послуги

До наших послуг входять:

Групові заняття

Для участі у груповому занятті рівень підготовки не має значення. Адже у кожній асані існують підготовчі елементи, полегшення і ускладнення, що дозволяють долучитися усім охочим, незалежно від досвіду у йозі. Кожен обирає для себе свій варіант відповідно до своїх відчуттів та фізичного стану. І новачки, і ті, хто практикує йогу вже тривалий час можуть вільно займатися разом.  

Ключова перевага: натхнення від занять у спільноті та мотивація зростати разом з іншими.

Групові заняття проходять за фіксованим розкладом:

Вівторок, Четвер

7:00 – 8:00

19:00 – 20:00

Неділя

7:00 – 8:00

Індивідуальні заняття

Індивідуальні заняття найкраще підходять тим, хто хоче вирішити через йогу власні задачі щодо роботи з тілом. Навантаження підбирається індивідуально з огляду на ваше самопочуття перед початком практики. 

Індивідуальний графік допомагає оптимально розпланувати свій день і обрати тривалість уроку.

Індивідуальний підхід та детальна робота над технікою дають можливість якнайшвидше скоригувати помилки та отримати бажаний прогрес.

Поза заняттями ви також отримуєте консультацію та поради інструктора з урахуванням особливостей вашого організму та запиту у йога-практиці.

Вирішивши індивідуальні задачі, ви можете продовжити свою практику на групових заняттях.

Розклад занять узгоджується з інструктором.

Вартість індивідуального заняття: 200 грн

Йога-зустрічі офлайн

Йога на свіжому повітрі, щоб побачитись, надихнутися одне одним та спільнотою тих, хто в контакті із собою та своїм тілом. Збираємося, аби поспілкуватися наживо та відчути дух групових занять. 

Вартість участі у йога-зустрічах офлайн: 100 грн

Клубна картка

Для тих, хто хоче все і одразу 🙂

У клубну картку входить: 

  • доступ до всіх групових занять онлайн та офлайн
  • одне індивідуальне заняття на місяць
  • приємні сюрпризи у вигляді подарунків від клубу

Вартість клубної картки: 700 грн на місяць або 6800 грн на рік за умови повної передплати.

Корпоративна йога

Командотворення, оздоровлення та гарний час разом у турботі про своє тіло та самопочуття. Корпоративні заняття — для компаній, що дбають про своїх працівників та їх здоров’я.

Ми робимо йога-заходи для компаній «під ключ», враховуючи особливості та запит компанії та підтримуємо популяризацію здорового способу життя як частини корпоративної культури. 

Йога-мандрівки

Ми організовуємо кожні чотири місяці йога-мандрівки до Карпат. Найближча — 20-22 листопада 2020. Якщо хочете встигнути — пишіть нам хутчіш 🙂